Nieuwe en opnieuw verschenen boeken

Van Moeder Martha in Maastricht kregen wij het bericht dat onlangs enkele interessante boeken zijn uitgegeven: een serie vertaalde artikelen over Metropoliet Vladimir, een brochure over leven en werk van Metropoliet Evlogi, een boek over de lokale kerk in het Frans en de geschiedenis van de Russisch-Orthodoxe kerk in de diaspora in het Duits. Verder zijn ook het zakformaat gebedenboekje en de brochure met communiegebeden opnieuw verschenen.

Hier is een volledig overzicht. Alle boeken zijn te bestellen bij Moeder Martha.

Doop van Milan

Donderdag 24 december om 9.30 uur wordt Milan gedoopt, kleinzoon van Alexander en Ljubov Pinchuk.

Vakantie vader Theodoor

Van 26 december tot en met 2 januari is vader Theodoor met vakantie. Voor de dienst van 27 december komt vader Willibrord naar Deventer. De Vigiliediensten van zaterdag 26 december en 2 januari komen te vervallen.

Kerstcollecte

De collecte van Kerstmis is, zoals ieder jaar, bestemd voor Institut de Théologie Orthodoxe “St. Serge” te Parijs, de priesteropleiding van ons Aartsbisdom.

Koninklijke Uren van Kerstmis

De dag vóór Kerstmis, donderdag 24 december, beginnen de Koninklijke Uren om 10.30 uur.

Kinder- en jongerencatechisatie

Op zondag 20 december is er catechisatie voor kinderen van groep 3 en 4 (de 12 Grote Feesten) en leerlingen van het vervolgonderwijs (Kerkvaders).